Hakkımızda | Teknik Oto

Teknik Oto

1999’un Kasım ayına kadar Borusan Oto Bursa olarak ve o tarihten itibaren Teknik Oto olarak faaliyet gösteren Teknik Oto BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad markalarının yetkili satış ve servis hizmetini sunmaktadır.

Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı ve Servisleri’nin klasik müşteri memnuniyeti, kaliteli servis ve hizmet anlayışını Bursa’da sürdürerek 2001 yılında Teknik Oto Eskişehir showroomu ile satış hizmeti vermeye başlandı. 2008 yılı itibariyle de yeni tesisinde satış ve satış sonrası hizmetlerini Eskişehir ve çevre illeri kapsayacak şekilde devam ettirmektedir.

BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad tutkunlarına en yeni modelleri yakından incelemelerine olanak sağlayan kuruluşumuz, tüm marka ve modellerin yaşattığı keyfi paylaşmak için sıcak bir atmosfer içinde kurum kimliği standartlarında üstün hizmet ulaştırmayı hedefler.

Servisimizde Borusan Otomotiv'in tesmsil ettiği markaların mekanik, kaporta, boya ve parça hizmetleri son teknoloji alet (ISIS,ISID,IMIB,SDD) ve ekipmanlar ile verilir. Mekanik, kaporta ve boya atölyelerinde garantili BMW standartlarında işlem yapılır. Lastik servisi, klima servisi, far ayarı, oto kuaför işlemleri gibi hizmetler sunulur. Sadık müşterilerimize yönelik geriye dönük müşteri ödüllendirme programı olan Joy/Fun/Go-Card hizmetleri, uzatılmış garanti Europlus gibi müşteri odaklı hizmetler verilir.

Ana hedefimiz, bölgemizde bulunan diğer markaların yetkili satış ve servis hizmetleri arasında daima iyi bir konumda olmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmektir.