Teknik Oto Hakkında
1999’un Kasım ayına kadar Borusan Oto Bursa olarak ve o tarihten itibaren Teknik Oto olarak faaliyet gösteren Teknik Oto BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad markalarının yetkili satış ve servis hizmetini sunmaktadır.

Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı ve Servisleri’nin klasik müşteri memnuniyeti, kaliteli servis ve hizmet anlayışını Bursa’da sürdürerek 2001 yılında Teknik Oto Eskişehir showroomu ile satış hizmeti vermeye başlandı. 2008 yılı itibariyle de yeni tesisinde satış ve satış sonrası hizmetlerini Eskişehir ve çevre illeri kapsayacak şekilde devam ettirmektedir.

BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad tutkunlarına en yeni modelleri yakından incelemelerine olanak sağlayan kuruluşumuz, tüm marka ve modellerin yaşattığı keyfi paylaşmak için sıcak bir atmosfer içinde kurum kimliği standartlarında üstün hizmet ulaştırmayı hedefler.

Servisimizde Borusan Otomotiv'in tesmsil ettiği markaların mekanik, kaporta, boya ve parça hizmetleri son teknoloji alet (ISIS,ISID,IMIB,SDD) ve ekipmanlar ile verilir. Mekanik, kaporta ve boya atölyelerinde garantili BMW standartlarında işlem yapılır. Lastik servisi, klima servisi, far ayarı, oto kuaför işlemleri gibi hizmetler sunulur. Sadık müşterilerimize yönelik geriye dönük müşteri ödüllendirme programı olan Joy/Fun/Go-Card hizmetleri, uzatılmış garanti Europlus gibi müşteri odaklı hizmetler verilir.

Ana hedefimiz, bölgemizde bulunan diğer markaların yetkili satış ve servis hizmetleri arasında daima iyi bir konumda olmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmektir.
Vizyon & Misyon
Teknik Oto olarak vizyonumuz; müşteri memnuniyeti ve sadakatini temel alarak, tüm hizmetlerimizde profesyonel düşünce ile marka ve şirket imajını üst düzeyde tutarak her türlü rekabet koşullarında müşterilerimizin, temsil ettiğimiz markanın, şirketimizin ,çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın haklarını korumak ve ülke ekonomisine değer yaratmaktır.

Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek yenilikleri çalışanlarımızla paylaşmak; müşterilerimize, deneyimli çalışanlarımızla tanıtım araçlarıyla en seri yöntemlerle aktararak pazarımızdaki öncü liderliğimizi sürekli kılmak, ileriki yıllara firmayı güvenle taşımak.

Faaliyette bulunduğumuz bölgelerde tanıtım ve imajımızın mükemmelliğini kitlelere yayarak, çeşitli aktiviteler ve tanıtımlarla kalıcı ve sürekli olmak.

Dünyanın en iyi markaları olan ürünlerimizle, gerek firmamızı gerekse bulunduğumuz grubumuzun ismini özdeşleştirmek ve birlikte anılır duruma getirmek.

Doğaya ve topluma saygılı olmak. Gelecek nesillere de iyi bir çevre bırakmak için bu bilinci çalışanlarıyla, müşterileriyle, alış veriş ve ilişkide bulunduğu çevrelerle paylaşmak ve bu konuda lider ve öncü olmak

Distribütörümüz ile grubumuz arasındaki köprü vazifesini olumlu sinerji oluşturarak, her iki tarafa ve firmamıza ortak fayda sağlayacak şekilde iki taraf ile paylaşmak.
Kalite Politikalarımız
SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için müşterilerimizle ilişkilerimizde sıcak ve güler yüzlü davranmak, işlerimizi eksiksiz yapmak , kaliteli olmak ve zamanında teslim etmek, teknik ve teknolojik değişimlerden en kısa sürede haberdar ederek ürün ve hizmetlerimizden en etkin faydalanmalarını sağlamak.

MÜŞTERİ SADAKATİNİ KAZANMAK; müşteri sadakatini devamlı kılmak için, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizin kalitesini anlatmak, müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutmak ve onlara farklı olduklarını hissettirmek.

DÜNYANIN ÖNDE GELEN MARKALARINI TEMSİL ETTİĞİMİZİN BİLİNCİNDE OLMAK; Dünyanın önde gelen markalarını temsil ettiğimizi, gerek davranışlarımızla, imajımızla, kalitemizle, eğitimimizle, teknolojimizle, çevreye ve topluma saygımızla, tesisimizle ve kurumsal kimliğimizle müşterilerimize göstermektir.

ÇALIŞANLARIMIZIN EKONOMİK ,SOSYAL VE KİŞİSEL GELİŞİMİNİ SAĞLAMAK; çalışanlarımızın ekonomik sosyal ve kişisel gelişimlerini sağlamak için, firmamızın menfaatlerini koruyarak ,israfları önleyerek firmamıza yarattığımız artı değeri paylaşmak, sosyal etkinlikler düzenlemek, motivasyonlarını üst düzeye çıkarmak, kişisel eğitimler organize etmek.

SÜREKLİ GELİŞİM VE LİDER KURULUŞ OLMAK; Sürekli gelişen ve lider kuruluş olmak için; hızlı gelişmelere kolay uyum sağlayan, kendini yenilemesini bilen, teknolojiyi etkin kullanan, eğitimli personele sahip, farklılık yaratan temsil ettiği markaları özümsemiş; müşterileri, çalışanları hissedarları ile bütünleşmiş olmak
Şirket Bilgileri
Şirket Adı
TEKNİK OTO SERVİS AKARYAKIT TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Adres
YENİ YALOVA YOLU 15.KM OVAAKÇA - BURSA

Telefon
0(224) 280 49 20

Vergi Dairesi
ERTUĞRULGAZİ

Vergi Numarası
T1800038367

Mersis No:
0180 0038 8367 00017

Yasal Notlar
Kişisel bilgiler
Bu sitenin bazı bölümlerinde, sizden kişisel bilgilerinizi iletmeniz istenmiştir. “Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi TEKNİK OTO SERVİS AKARYAKIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.TURİZM.'e kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin TEKNİK OTO SERVİS AKARYAKIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.TURİZM., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. ve Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin TEKNİK OTO SERVİS AKARYAKIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.TURİZM, Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. ve Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.”

Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0224 280 49 20 numaralı telefonu arayarak iletebilirsiniz.

Telif
Telif hakkı Teknik Oto Servis ve Ticaret A.Ş.’ye aittir. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımlar 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Hiçbir öğesi ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz veya başka web sitelerinde yayınlanamaz.

Logolar
Bu sitede yayınlanan logolar, marka ve kurumsal amblemler ile araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler Teknik Oto Servis ve Ticaret A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu web sitesinde yer alan tüm ürün bilgileri, bu internet sitesinin yayına alındığı tarihte en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Teknik Oto Servis ve Ticaret A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bu bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.