Kalite Politikalarımız | Teknik Oto

Kalite Politikalarımız

SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için müşterilerimizle ilişkilerimizde sıcak ve güler yüzlü davranmak, işlerimizi eksiksiz yapmak , kaliteli olmak ve zamanında teslim etmek, teknik ve teknolojik değişimlerden en kısa sürede haberdar ederek ürün ve hizmetlerimizden en etkin faydalanmalarını sağlamak.

MÜŞTERİ SADAKATİNİ KAZANMAK; müşteri sadakatini devamlı kılmak için, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizin kalitesini anlatmak, müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutmak ve onlara farklı olduklarını hissettirmek.

DÜNYANIN ÖNDE GELEN MARKALARINI TEMSİL ETTİĞİMİZİN BİLİNCİNDE OLMAK; Dünyanın önde gelen markalarını temsil ettiğimizi, gerek davranışlarımızla, imajımızla, kalitemizle, eğitimimizle, teknolojimizle, çevreye ve topluma saygımızla, tesisimizle ve kurumsal kimliğimizle müşterilerimize göstermektir.

ÇALIŞANLARIMIZIN EKONOMİK ,SOSYAL VE KİŞİSEL GELİŞİMİNİ SAĞLAMAK; çalışanlarımızın ekonomik sosyal ve kişisel gelişimlerini sağlamak için, firmamızın menfaatlerini koruyarak ,israfları önleyerek firmamıza yarattığımız artı değeri paylaşmak, sosyal etkinlikler düzenlemek, motivasyonlarını üst düzeye çıkarmak, kişisel eğitimler organize etmek.

SÜREKLİ GELİŞİM VE LİDER KURULUŞ OLMAK; Sürekli gelişen ve lider kuruluş olmak için; hızlı gelişmelere kolay uyum sağlayan, kendini yenilemesini bilen, teknolojiyi etkin kullanan, eğitimli personele sahip, farklılık yaratan temsil ettiği markaları özümsemiş; müşterileri, çalışanları hissedarları ile bütünleşmiş olmak