Kullanılmış Oto Hakkında | Teknik Oto

Kullanılmış Oto Hakkında

24 Aylık Kullanılmış Oto Hakkında Garantisi
Otomobilinizi teslim aldığınız günden itibaren 24 ay boyunca devam eden Kullanılmış Oto Hakkında garantisinin sağladığı tüm avantajlardan güvenle faydalanabilirsiniz. Kullanılmış Oto Hakkında garantisi otomobilinizin değerinin her zaman benzerlerinden yüksek olmasını sağlar. Çünkü sadece Kullanılmış Oto Hakkında otomobillerine sunulan 2 yıllık garanti, otomobile kayıtlı bir hizmet olup, otomobilin satılması durumunda tüm hakları yeni alıcıya devredilir.
24 Saat Yol Yardımı
Bir yıl boyunca, 24 Saat Yol Yardım hizmeti ile kaza, arıza ya da hırsızlık hallerinde sunulan geniş kapsamlı yardım imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz.
7 Gün - 500 km Değişim Garantisi
Çok uzak bir ihtimal olmasına rağmen BMW'nizin beklentilerinizi karşılamaması durumunda size bir takas seçeneği de sunmaktayız. Bu uygulamada leasing yoluyla satılan otomobiller hariç tutulmaktadır. 7 gün veya 500 km'lik kullanımlarınız için geçerli olan bu hizmetimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için BMW yetkili satıcınıza danışabilirsiniz.
Finansman Kolaylığı
Kullanılmış Oto Hakkında kapsamındaki otomobiller için çeşitli bankalar ile yaptığımız anlaşmalar aracılığıyla size özel banka kredisi olanakları sunuyoruz.
Garanti Edilen Takas Teklifi
Bir Kullanılmış Oto Hakkında garantisiyle bir otomobil alacağınız zaman eski otomobiliniz için de çok avantajlı takas imkanlarına sahip olabilirsiniz.
Test Sürüşü
Kullanılmış Oto Hakkında otomobilleri ile test sürüşü yapmak için randevu alabilirsiniz.
Onaylı Servis Geçmişi
Daha önce otomobilinizle ilgili servisimizde yapılmış olan tüm işlemler kayıt altında tutulur ve dilediğiniz her an yetkili servisinizden bilgi alabilirsiniz.
360 Derece Teknik ve Optik Kontrol
360 derece teknik ve optik kontroller sayesinde otomobilinizin servisimizde en ince detayına kadar kontrol edilmesinin güvencesini yaşayın.