Teknik Oto Eskişehir | Teknik Oto

Teknik Oto Eskişehir

Eskişehir bölgesindeki müşterilerimizden alınan geri bildirimler neticesinde 2001 yılında 250m2 showroom olarak başlattığımız çalışmamız giderek gelişip büyüdü ve 2008 yılında 13 000 m2 olan Satış , Satış sonrası ve Premium Selection birimlerini barındıran büyümeye açık bir işletmeye dönüşmüş durumdadır.
Çalışma Saatleri | Teknik Oto
Hafta İçi Cumartesi
08:30 - 18:00 09.00 - 16.00

Satışa Sunulan Markalar

  • BMW
Kroki | Teknik Oto
Bursa Yolu 13. Km. Eskişehir
0222 411 21 41
0222 411 28 80
Satış Danışmanları
BMW
E-POSTA
Teknik Oto
Cemil Serkan Malatyalıoğlu
Teknik Oto cemilserkan@teknikoto.com
Teknik Oto
Aylin Destereci
Teknik Oto aylindestereci@teknikoto.com

Yasal Not

Kişisel bilgiler
Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi isteğinizle iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.


Telif
Telif hakkı Teknik Oto Servis ve Ticaret A.Ş.’ye aittir. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımlar 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Hiçbir öğesi ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz veya başka web sitelerinde yayınlanamaz.


Logolar
Bu sitede yayınlanan logolar, marka ve kurumsal amblemler ile araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.


Bilgiler
Tüm bilgiler Teknik Oto Servis ve Ticaret A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.


Ürünler
Bu web sitesinde yer alan tüm ürün bilgileri, bu internet sitesinin yayına alındığı tarihte en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Teknik Oto Servis ve Ticaret A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bu bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.