Petrol Ofisi

Satış Performans Ödülleri’nde Teknik Oto’ya dört ödül

Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisleri arasında “Performans” ve “Müşteri Odaklılık” konularına verilen öneme paralel olarak, 2010 yılından itibaren, bu konulardaki en başarılı çalışanlara gösterdikleri performans için ödül veriliyor. 2012 yılında gösterdikleri performans ile ödül almaya hak kazanan kişiler ise geçtiğimiz günlerde açıklandı.

Geçen sene olduğu gibi “Satış Performans Ödülleri”nde BMW markası için Yetkili Satıcılar hacimlerine göre 3 gruba, Land Rover ve MINI markaları için 2 gruba ayrılırken BMW Motorrad da tek bir grupta değerlendirmeler yapıldı.

BMW markası için “En Yüksek Adette Satış Yapan Satış Danışmanı” kategorisinde 2. Grup Yetkili Satıcılar arasında birinciliği Teknik Oto Bursa 1’den Mehmet Haksoy kazandı.

MINI markası için “En Yüksek Adette Satış Yapan Satış Danışmanı” kategorisinde 2. Grup Yetkili Satıcılar arasında birinciliği Teknik Oto Bursa 2’den Nejdet Aktaş kazandı.

“Müşteri Odaklılık Ödülleri”nde satış ve satış sonrasında danışman, yönetici ve Yetkili Satıcı ile Yetkili Servis kategorileri bulunmaktadır.

“En Müşteri Odaklı Yetkili Satıcı” Teknik Oto Bursa 2 olurken, “En Müşteri Odaklı Satış Yöneticisi” kategorisinde Teknik Oto Bursa 2’den Alpay Altay birinciliği kazandı.

17 Haziran 2013 akşamı Teknik Oto Genel Müdürü Gürol Mumcu kendi ekibine ödüllerini takdim ederken, her geçen dönem daha başarılı, uyumlu ve verimli bir şekilde çalışıp her birimde ödül almaya devam edeceklerini umut ettiğini belirtti.